AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityFarnost se sdílí
15.04.2020 16:53

Milí farníci. Zdá se, že díky všem opatřením v boji s koronavirem se jen tak brzy nebudeme moci v kostele scházet a mít společné aktivity. Proto jsem se rozhodl s vámi pustit do společného sledování různých pořadů, nad kterými si můžeme pokládat otázky a společně je sdílet. Nabízím nám ke sledování seriál Joan z Arkádie. Co byste udělali a jak byste reagovali, kdyby se vám zjevoval Bůh a neustále po vás něco chtěl?

- - -

Joan z Arkádie je seriál o mladé dívce, která dokáže hovořit s Bohem. Ten se převtěluje do obyčejných, Joan dosud neznámých lidí. Jednou je to řidič autobusu, podruhé zase popelář nebo kolemjdoucí. Vždy se ukáže, když ho Joan nejvíce potřebuje, a je to často. Pokaždé má připravenou dobrou radu a pomocnou ruku. Přestože Joan nemá úplně jasnou představu, co od ní Bůh vlastně chce, a přestože stále tak trochu pochybuje o své mentální způsobilosti, zpočátku váhavě a opatrně, později se stále větší a větší jistotou plní Boží pokyny, přičemž se i nadále snaží vést život obyčejné teenagerka - což je skutečně velmi, velmi těžké...

Joan chodí na střední školu, kde má mnoho kamarádů a jednoho opravdového přítele, Adama, se kterým v druhé řadě seriálu začne chodit. Má dva bratry a milující rodiče. Jeden z bratrů je vědecký nadšenec a druhý je kvůli nešťastné náhodě na vozíku.

Tento seriál je inspirovaný původní Johankou z Arku.

Odkaz na 1. díl: https://drive.google.com

| mobilní verze  | Code by PCHweb