AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityNeděle Božího milosrdenství
19.04.2020 07:11

Dnes měli vyvrcholit oslavy 25 let našeho kostela. Přestože se na společné mši s o. biskupem Antonínem Baslerem, ani na dalším programu nepotkáme, velkým povzbuzením pro nás může být, že prožíváme s církví na celém světě neděli Božího milosrdenství. O vzniku tohoto svátku, návody k jeho prožívání, způsoby úcty a modlitby a mnohé další podnětné, tak to vše najdete na webu Kongregace sester Matky Božího Milosrdenství, které jsou i u nás v ČR.

Svátek Božího milosrdenství 2020

Možná k vám doputoval odkaz na lidi modlící se v této době z různých koutů světa např. v ulicích měst, na policisty, kteří se k této modlitbě přidávají nebo ji sami vedou a další. I tohle je pro mě výrazem Božího milosrdenství v této době koronaviru.

Because Jesus Lives, I Can Face Tomorrow || Prayers for Covid-19, Brazil

"In the Name of Jesus, We have the Victory" Street Worship in Pakistan. #Covid-19

Zavzpomínejme na Rok Božího milosrdenství, který jsme mohli prožít v roce 2015.

Misericordes sicut Pater + coda | česká verze | Schola OP

Ne náhodou se celosvětové setkání mládeže konalo na pozvání papeže Františka právě v Krakově.

Hymna SDM Krakov 2016 - česká verze (Hymn 2016 WYD - official Czech version) - videoklip

Korunka k Božímu milosrdenství - Schola brněnské mládeže, SDM Krakov 2016

Svědkové milosrdenství Sestra Faustina a Otec Maxmilián Kolbe