AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityFarnost se povzbuzuje – Pozdrav k oslavám 25 let kostela o. biskupa Antonína a koncert Pavla Helana
19.04.2020 13:45

Oslavy pokračují, byť jinak, než bychom chtěli. Pavel Helan nás již pozdravil, tak jsem zkusil požádat o. biskupa Antonína Baslera, jestli by nepřipojil pár slov. Ráno, když jsem opět trávil dopoledne v kostele, přišel a rád předávám. Nebuďme smutní z toho, že koncert Pavla  Helana dnes není, užijme si jej alespoň virtuálně a pak si jej užijeme později živě.

Pozdrav o. biskupa Antonína Baslera:

- - -

Milí přátelé, dnes, v neděli Božího milosrdenství, jsem měl spolu s Vámi děkovat Pánu za těch 25 let existence Vašeho krásného kostela. Okolnosti Vám všem známé, znemožnili mezi mnoha dalšími i tuto krásnou příležitost. Ale neznemožnili projev naší osobní vděčnosti, který smíme vyjádřit modlitbou. Kéž nám náš milosrdný Pán, také na přímluvu sv. Vojtěcha, opět brzy daruje možnost sejít se jako velká rodina kolem jeho stolu, nikoli jen prostřednictvím komunikačních prostředků, ale tváří v tvář.

V modlitbě na Vás pamatuje a za modlitby děkuje o. Antonín Basler, pomocný biskup

Připomínám již dříve zveřejněný pozdrav Pavla Helana, který dal do své nové písně Nečekaně darované ticho. Poprosil jsem jej, jestli by nám neposlal pár slov, když se jeho koncert k 25 letům kostela nekoná.

Jako odpověď přišla SMS s odkazem na jeho nový videoklip: „Ahoj Pavle, tady Pavel. Promiň, že jsem málo reagoval na emaily, běhal jsem po lese a točil klip. Přeji poklidné svátky."

A tak jsem si řekl, že si klidně koncert Pavla Můžeme udělat přes internet. Je neskutečný bavič, a tak si jej užijme:

Pojďme ze srdce spolu s Pavelm zazpívat Tobě patří chvála:

Celý záznam z koncertu Konference rodin 2019 najdete zde: https://www.youtube.com/

Pavel vystoupil na Tv Noe v pořadu Uzdrav naši zem. Hned první vystoupení na základě množství ohlasů prodloužili o 30 minut a na základě přání diváků Pavla pozvali ještě jednou.

Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem

Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem II.

| mobilní verze  | Code by PCHweb