AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityMIMOŘÁDNÝ MISIJNÍ ŘÍJEN 2019
29.09.2019 23:03

„Zvu každého křesťana na jakémkoli místě a v jakékoli situaci k tomu, aby se hned dnes navrátil ke svému osobnímu setkání s Ježíšem Kristem, nebo alespoň aby učinil rozhodnutí, že se s ním chce setkat a že ho bude každý den bez ustání hledat. Nikdo nemá sebemenší důvod myslet si, že se ho toto pozvání netýká, protože „z radosti, kterou dává Bůh, není nikdo vyloučen." Kdo riskuje, nebude Pánem zklamán, a kdo učiní malý krůček směrem k Ježíši, objeví, že On už na jeho příchod čekal s otevřenou náručí..." (Papež František, Evangelii Gaudium)

Takto zní výzva papeže Františka k měsíci, do kterého vstupujeme. Jak ji naplnit? Mnohou inspiraci můžeme najít na webu papežských misijních děl.

Zároveň k tomu se nabízí rozjímání na každý den tohoto měsíce, které si můžete stáhnout zde: mimoRAdnY-misijnI-mEsIc-1.pdf

Papež František vyhlásil Mimořádný misijní měsíc říjen 2019. Pro tuto příležitost vydala vatikánská kongregace pro evangelizaci toto video.

Upoutávka českých papežských mijních děl.

Modlitba k Mimořádnému misijnímu měsíci říjnu 2019.