AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityMisijní neděle v naší farnosti
06.10.2019 22:40

Stejně jako každý rok, i letos je na sobotu 19. 10. od 9.00 v suterénu připraveno také velké misijní vyrábění. Vyrábět se toho bude spousta, takže budeme potřebovat pomoc od vás všech. Každý zde najde své uplatnění, jak děti, tak i rodiče či prarodiče. Vyrábění pak zakončíme společným obědem.

V předvečer Misijní neděle jste také zváni na Misijní most modlitby. Tak jako lidé ze všech koutů světa, i my se sejdeme, abychom se pomodlili za misijní dílo. Nenechte si ujít tuto krásnou atmosféru, která tu každým rokem bývá. Začátek bude ve 21.00  v kostele sv. Vojtěcha.

V neděli 21. 10. pak budeme prodávat výrobky po obou mších svatých. Doufáme, že také přijdete podpořit dobrou věc a pomůžete těm, kteří to potřebují.

- - -