AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityEvangelizační dny v Lukově
01.08.2020 21:03

Od 14.8. do 15.8. budou v Lukově probíhat Evangelizační dny na téma Síla svátosti smíření pod vedením P. Dušana Mončeka, jste srdečně zváni.

Máš problém se svátostí smíření? Nebyl jsi mnoho let u zpovědi? Nedokážeš se dobře připravit? Bojíš se kněze? Máš strach se opravdově otevřít? Zpovídáš se neustále ze stejných hříchů? Stydíš se nahlas přiznat své hříchy? Nemáš důvěru ve zpovědní tajemství? Nevíš jak naložit s lítostí nad svými hříchy? Nemáš odvahu prosit o odpuštění? ...Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek můžeš nalézt během nadcházejích evangelizačních dnů!

Všechny srdečně zveme na evangelizační dny, které budou probíhat 14. 8. - 15. 8. 2020 v kostele sv. Josefa v Lukově u Zlína na téma Síla svátosti smíření. Tentokrát se zamyslíme nad svátostí smíření z pohledu kněze P. Dušana Mončeka ze Slovenska, který působí v Žilinské diecézi.

V průběhu těchto dnů bude možnost ke ztišení, rozjímání, modlitbě, adoraci a svátosti smíření a nebudou chybět ani mše svaté.

Zahájení začne 14. 8. 2020 v 17 hodin mší svatou. V průběhu těchto dnů bude možnost přistoupit ke svaté zpovědi. Nemalou výzvou bude i možnost účasti na celonoční adoraci, která přináší vskutku neobyčejný duchovní zážitek.

Kontakt v případě dotazů a dalších organizačních informací: +420 607 574 966 (Buchalová Lenka)

| mobilní verze  | Code by PCHweb