AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityMaltézská pomoc hledá dobrovolníky pro Otrokovice a okolí
01.08.2020 21:19

Maltézská pomoc, o.p.s. hledá dobrovolníky pro seniory, dospělé, ale i děti z Otrokovic a blízkého okolí. Můžete chodit za lidmi do jejich domovů a stát se např. společníkem na procházce lidem na vozíčku a umožnit jim tak dostat se do kontaktu s okolím. Povídat si se seniory, nabízet nové podněty k hovoru a tím obohatit jejich jednotvárné dny. Nebo budete hrát s dětmi společenské hry, kreslit, povídat příběhy. Můžete navázat přátelský vztah a sdílet radost ze společně strávených chvil.

Chtěli bychom Vás požádat o cca 2 hodiny týdně (nebo dle Vašich možností) pro zpříjemnění dlouhého času lidem z Otrokovic a okolí. Pomůžete nejen dané osobě, ale ulevíte i člověku, který se o ni stará celý den.

Nabízíme podporu jedné z nejstarších charitativních organizací spolu s dlouholetými zkušenostmi v dobrovolnické činnosti.

Kontaktujte mne na telefonním čísle: 737 589 644,

emailem: otrokovice@maltezskapomoc.cz či zprávou dole pod textem.

Děkujeme za to, že chcete pomáhat.

| mobilní verze  | Code by PCHweb