Farnost Otrokovice

Farnost Otrokovice

AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

foto aktualityKřesťanský festival UNITED bude letos online i ve Zlíně
08.08.2020 18:55

Organizátoři festivalu UNITED vzhledem k současné společenské situaci přepracovali koncept celé akce. Festival proběhne formou přímých přenosů vysílaných televizní stanicí TV NOE a streamů na sociálních sítích. Součástí programu je vystoupení britského skladatele a zpěváka Martina Smitha. Z českých a slovenských interpretů se představí Adonai, Lámačské chvály, Lévi, Pavel Helan a Timothy. Své vystoupení přímo pro festival natočí zpěvák Martin Smith. V roli hlavních řečníků vystoupí Pavel Šupol a Michal Apetauer. Semináře si připravila Kateřina Lachmanová, Pavel Hošek a Ondřej Szturc.

Festival se uskuteční od pátku 21. 8. do soboty 22. 8. 2020. Součástí jeho komponovaného programu jsou koncerty, semináře, talk show Face2face, vystoupení taneční skupiny UNITED dance, online poradenství a modlitby.

UNITED online bude šířen zdarma. Příznivci mohou podpořit jeho natáčení zakoupením virtuální vstupenky, které jsou k dispozici na webových stránkách. Jako poděkování bude ke každé vstupence dodán bonusový moderovaný program ze zákulisí natáčení.

 

 

 

Pořadatelé zvou své příznivce k uspořádání společného promítání přenosů v místě jejich bydliště. V našem okolí jste zváni do Zlína, 14/15 Baťův Institut, Vavrečkova 7040. Více k celé akci najdete na https://www.facebook.com/united-online-zlin

 

Odkazy:

Webové stránky: http://www.festivalunited.cz

Facebook: https://www.facebook.com/festivalunited

Instagram: https://www.instagram.com/festivalunited

YouTube: https://www.youtube.com/festivalunited

 

- - -

 

| mobilní verze  | Code by PCHweb