AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

Ohlášky: 7. neděle v mezidobí, 24. 2. 2019

• Tuto neděli je sbírka zvaná Svatopetrský haléř. Jde o příspěvek na fond Svatého otce určený na aktuální pomoc kdekoliv na světě.
  • Vzhledem k setkání kněží je v úterý na charitě a ve středu bohoslužba slova. Ve středu rovněž nebudou úřední hodiny a naléhavé záležitosti lze řešit přes mobil. Ve čtvrtek v Kvítkovicích mše sv. nebude.
  • V pátek ve 14:00 je na Senioru B bohoslužba slova se sv. přijímáním.
  • V tomto týdnu je první pátek v měsíci. Od 17:00 je v kostele příležitost ke svátosti smíření. Po mši následuje adorace, tentokrát s biřmovanci.
  • Votivní mše k Duchu Svatému bude výjimečně v sobotu 2. 3. v 7:30 hod.
  • Na nástěnce vedle sakristie je možnost zapsat se do modliteb za biřmovance a novou evangelizaci v naší farnosti.
  • Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu "Postní kapky". Více na www.postnikapky2019.maweb.eu.
  • Pro zájemce o horské túry v Dolomitech se uvolnil termín 24. - 31. 8. Účastníci se mohou přihlašovat u Stanislava Šibravy nebo Pavla Rafaji osobně nebo e-mailem: dlmt@seznam.cz, případně prostřednictvím otce Josefa, nejpozději do 17. 3. Cena zájezdu je 4000,- Kč a 130,- euro na osobu. Ubytování je po 5 až 6 lidech na pokoji. Je třeba uvést jména a příjmení všech osob, jejich věk a telefon i e-mail na kontaktní osobu.

Video z noci kostelů - Kostel sv. Vojtěcha https://www.youtube.com/watch?v=FaJSjqFXWl8

Text „Úvahy o mši svaté" /ke stažení/ - eucharistie_uvahy.doc [ 120.5 kB, DOC ] - eucharistie_uvahy.pdf [ 162.86 kB, PDF ]

Řeckokatolická farnost při kostele sv. Michaela, archanděla v Otrokovicích www.reckokatolici-otrokovice.cz

Víra na Internetu - - - Katolický týdeník Salesiánský klub mládeže Zlín Proglas TV NOE