AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

Ohlášky: 16. neděle v mezidobí, 23. 7. 2017

• Ve středu je svátek sv. Jáchyma a Anny. Z toho důvodu bude mše sv. u sv. Anny v 18:30 hod. v Kvítkovicích.
  • Ve čtvrtek pak bude mše sv. naopak u sv. Vojtěcha v 7:30 hod. Tato mše bude zároveň votivní mše k Duchu svatému.
  • Mimořádná zkouška pěveckého chrámového sboru bude ve středu 26. 7. po mši sv. nikoli v suterénu, ale přímo v kapli v Kvítkovicích.
  • Bohoslužba se sv. přijímáním na Senioru C je v pátek ve 14:00 hod.
  • Při poutní mši příští neděli v Kvítkovicích bude v 9:00 hod. zpívat chrámový sbor. V 17:00 pak bude ještě zakončení svátostným požehnáním.

Text „Úvahy o mši svaté" /ke stažení/ - eucharistie_uvahy.doc [ 120.5 kB, DOC ] - eucharistie_uvahy.pdf [ 162.86 kB, PDF ]

Řeckokatolická farnost při kostele sv. Michaela, archanděla v Otrokovicích www.reckokatolici-otrokovice.cz

Víra na Internetu - - - Katolický týdeník Salesiánský klub mládeže Zlín Proglas TV NOE

Farnost sv. Vojtěcha - Otrokovice | Původní stránky | zapnout grafiku | klasická verze  | Code by PCHweb