Farnost Otrokovice

Farnost Otrokovice

RYTMICKÉ MŠE

Datum

Čas

Zodpovídá

Zvučí

Neděle

13.10.2019

10:30

Martina H. - Janča L.

Lexa

28. neděle v mezidobí

20.10.2019

10:30


Tom

Misijní neděle

27.10.2019

7:30

Marta

Karel T.

30. neděle v mezidobí

3.11.2019

10:30

Adéla

Karel S.

31. neděle v mezidobí

10.11.2019

7:30

Jana J. - Martina F.

Lexa

32. neděle v mezidobí

17.11.2019

10:30

Anička L. - Lucka Š.

Standa

33. neděle v mezidobí

24.11.2019

7:30

Marta

Tom

Slavnost Ježíše Krista Krále

1.12.2019

10:30

Martina H. - Janča L.

Karel S.

1. neděle adventní

8.12.2019

7:30

Kačka - Kika

Karel T.

2. neděle adventní

15.12.2019

10:30

Anička L. - Lucka Š.

Lexa

3. neděle adventní

22.12.2019

7:30

Adéla

Standa

4. neděle adventní

25.12.2019

10:30

Martina H. - Janča L.

Tom

Slavnost Narození Páně

5.1.2020

7:30

Jana J. - Martina F.

Standa

2. neděle po Narození Páně

12.1.2020

10:30

Marta

Karel T.

Svátek Křtu Páně

19.1.2020

7:30

Martina H. - Janča L.

Lexa

2. neděle v mezidobí

26.1.2020

10:30

Kačka - Kika

Tom

3. neděle v mezidobí

2.2.2020

7:30

Adéla

Karel S.

Svátek Uvedení Páně do chrámu

9.2.2020

10:30

Anička L. - Lucka Š.

Standa

5. neděle v mezidobí

16.2.2020

7:30

Jana J. - Martina F.

Standa

6. neděle v mezidobí

23.2.2020

10:30

Martina H. - Janča L.

Lexa

7. neděle v mezidobí

1.3.2020

7:30

Marta

Karel T.

1. neděle postní

8.3.2020

10:30

Kačka - Kika

Karel S.

2. neděle postní

15.3.2020

7:30

Anička L. - Lucka Š.

Standa

3. neděle postní

22.3.2020

10:30

Adéla

Karel T.

4. neděle postní

29.3.2020

7:30

Jana J. - Martina F.

Lexa

5. neděle postní

5.4.2020

10:30

Martina H. - Janča L.

Tom

Květná neděle

12.4.2020

10:30

Anička L. - Kačka

Karel S.

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

19.4.2020

7:30

Marta

Karel T.

2. neděle velikonoční

26.4.2020

10:30

Kačka - Kika

Standa

3. neděle velikonoční

3.5.2020

7:30

Adéla

Lexa

4. neděle velikonoční

10.5.2020

10:30

Anička L. - Lucka Š.

Tom

5. neděle velikonoční

17.5.2020

7:30

Jana J. - Martina F.

Karel S.

6. neděle velikonoční

24.5.2020

10:30

Martina H. - Janča L.

Karel T.

7. neděle velikonoční

31.5.2020

7:30

Kačka - Kika

Standa

Slavnost seslání Ducha Svatého

7.6.2020

10:30

Anička L. - Lucka Š.

Tom

Slavnost Nejsvětější Trojice

14.6.2020

7:30

Jana J. - Martina F.

Lexa

11. neděle v mezidobí

21.6.2020

10:30

Adéla

Karel S.

12. neděle v mezidobí

28.6.2020

7:30

Marta

Tom

13. neděle v mezidobí

 

 

 

 

Zkoušky před ranní mší jsou od 6:30 v sále pod kostelem.

Zkoušky před půl jedenáctou od 9:00 na kůru v kostele.

| mobilní verze  | Code by PCHweb