Svátek Křtu Páně, 7. 1. 2018

• Během vánočních svátků se při sbírkách vybralo 62 250,- Kč.
  • Tuto neděli má v 17:00 hod. Novoroční koncert Magna Mysteria.
  • V pondělí 8. 1. je v suterénu v 15:30 další setkání seniorů.
  • Další jednání pastorační rady bude v pondělí 8. ledna v 19:00 hod. na faře.
  • Ve středu 10. 1. je další votivní mše k Duchu svatému.
  • Po mši bude obvyklá tichá adorace, tentokrát však bude trvat hodinu a bude obětována za dobrý výsledek prezidentských voleb.
  • Ve čtvrtek 11. 1. proběhne v 18:30 další formační setkání.
  • Příští neděli bude pravidelná měsíční sbírka na aktuální potřeby farnosti.
  • V sobotu 20. ledna budeme hostit setkání modlitebních společenství. Program začíná ve 13:00. Hostem setkání je o. Dušan Lukáč ze Slovenska.
  • Charita děkuje koledníkům, vedoucím skupinek a všem, kdo přispěli.
  • Svátkem Křtu Páně končí doba vánoční. Kdo může pomoci s úklidem výzdoby, ať se dostaví v pondělí v 8:00. Uvítáme muže, kvůli likvidaci stromků.
  • K přípravě na svátost biřmování se lze přihlašovat do poloviny února. Nabídka se týká věřících od 15 let výše. Horní hranice není omezená. Přihlášení proběhne individuálně formou rozhovoru s knězem. Kontakty jsou na webu i na nástěnce farnosti. S platností přihlášek loňských zájemců se automaticky počítá.