2. neděle v mezidobí, 14. 1. 2018

• K přípravě na svátost biřmování se lze přihlašovat od 15 let. Přihlášení proběhne individuálně formou rozhovoru s knězem. Kontakt: 731 621 127, faotrokovice@ado.cz. Prozatím jsou přihlášeni: Kamila Hudečková, Jarmila Vránová, Iveta Piňosová, Václav Šmika, Pavel Vlk, Martin Půl, Tomáš Janeček, Kristýna Zaoralová, Eva Botková, Kristýna Petrová.
  • Kdo by měl zájem o čtyřdenní letecký zájezd do Fatimy od 20.června, ať dodá během týdne otci Josefovi svoji adresu a kontakty.
  • 27. 1. jste srdečně zváni na Sokolovnu kde proběhne 14. Tomácká zábava na téma „Mafia". Prodej vstupenek je po obou nedělních mších svatých.
  • Louskáček - setkání vedoucích je příští neděli v 16:30 hod. v suterénu.
  • V sobotu 20. 1. naše farnost hostí setkání modlitebních společenství. Program začíná ve 13:00. Mše svatá nebude ráno, ale až v 18:00.
  • Ve čtvrtek je svátek Panny Marie, Matky jednoty křesťanů a začíná týden modliteb za jednotu křesťanů. Je možno využít modlitbu v kancionále č. 031.
  • Příští středu 24.1. pokračují pravidelné zkoušky chrámového sboru.
  • Další Chvíle nad Biblí bude v pondělí 15. 1. v 16:00 v učebně náboženství.
  • Tuto neděli je pravidelná měsíční sbírka na aktuální potřeby farnosti.
  • Poděkování patří všem, kdo pomohli s úklidem vánoční výzdoby.