4. neděle v mezidobí, 28. 1. 2018

• Tuto neděli pokračuje triduum Modliteb matek při adoraci v 17:00 hodin.
  • Tuto neděli je uzávěrka dalšího čísla Farního občasníku.
  • Na charitu je omezen vstup, proto tam v úterý bohoslužba nebude.
  • Ve středu bude sloužena mše sv. za * a + pletařky obvazů a za všechny dárce, kteří přispívají na přízi.
  • Od čtvrtka se budou modlitební společenství obnovy střídat jako původně. Tento čtvrtek má setkání společenství s vedoucím M. Urbancem od 19:00 hod.
  • Bohoslužba se sv. přijímáním na Senioru B je v pátek ve 14:00 hod.
  • V pátek 2. února nebudou z důvodu pololetních prázdnin schůzky holek, ale od 16:30 bude zkouška Prvopáteční scholy.

• V tomto týdnu je první pátek v měsíci únoru. Od 17:00 bude v kostele příležitost ke svátosti smíření. Po mši svaté následuje „Večer chval".
  • V pátek 2. 2. je svátek Uvedení Páně do chrámu. Na úvod proběhne žehnání svící. Jelikož jsou prázdniny, nebude při mši program pro děti.
  • 3. 2. je ve Šternberku Hromniční pouť matek. Zájemci o dopravu se mohou přihlásit v prodejně Veni ve Zlíně.
  • 3. 2. je na Besedě duchovní obnova Otcovo srdce. Hostem je P. Strežo. Seminář začne v 9:00 a ukončen bude mší sv. v 17:00 ve farním kostele. Přihlášení a oběd hlaste přes web nadačního fondu Credo. Vstup je zdarma.
  • Jelikož je 3. 2. zároveň „první sobota v měsíci", bude obvyklý program s růžencem a rozjímáním následovat po mši sv.
  • Děkanát Zlín vypisuje výběrové řízení na pozici účetní.
  • K přípravě na svátost biřmování se lze přihlašovat od 15 let. Přihlášení proběhne individuálně formou rozhovoru s knězem. Kontakt: 731 621 127, faotrokovice@ado.cz. Prozatím jsou přihlášeni: Kamila Hudečková, Jarmila Vránová, Iveta Piňosová, Václav Šmika, Pavel Vlk, Martin Půl, Tomáš Janeček, Kristýna Zaoralová, Eva Botková, Kristýna Petrová, Petra Vyoralová, Vojtěch Mašláň, Bronislava Stuchlíková.