KLUB MAMINEK

Klub maminek nebude od úterý 17.3. do odvolání.

- - -

Termín: Čas:

- - -

Společenství je otevřené všem maminkám (i tatínkům a prarodičům) na mateřské dovolené. Pro děti  je na každém setkání připraven program: volné hraní, svatá písnička, společná modlitba, zpívání s hud.nástroji, říkanky, ukazovačky, cvičení nebo pohádka, vyrábění. K dispozici je dětský koberec s hračkami, skluzavkou, trampolínou, odrážedla. Oblíbená je hra s padákem, máňáskové divadlo, balonky...

Klub maminek se zapojuje také do dění ve farnosti – adorační den, křížová cesta, vystoupení na Mikulášské besídce, Živý Betlém apod.

Funguje v naší farnosti od roku 2001. Od roku 2007 je zaregistrován pod Centrem pro rodinu ve Zlíně, které nám zprostředkovává nabídku kurzů a přednášek, či zapůjčení různých materiálů na tvoření.

Zvány jsou také nové maminky z naší farnosti. Přijďte mezi nás a najdete si nové přítelkyně a vaše děti nové kamarády.

Scházíme se 2x do měsíce v pondělí odpoledne 15:30-17:30 hod (vždy 2. a 4. týden v měsíci) a 2x do měsíce v úterý dopoledne 9-11 hod (vždy 1. a 3. týden v měsíci) v suterénu kostela sv. Vojtěcha.

Kontaktní osoba: Marie Šrubařová (724 856 232)

DOPORUČUJEME

www.cpr-zlin.cz